kurec

Co dělat když sd karta nebyla rozeznána?

jedna se o kartu micro sd hc 8gb mám na to T flash ktery to z micro sd hc dava do usb ale počítač mi to nerozezna je to značka kingston a u jejich micro sd adapter to nerozezna tak co mam dělat ?
Doplňuji:
ano umí sdhc ale napíše to vložte disk do jednotky i když tam je

Nejlepší odpověď
cochee

Promiň, to tvé vykládání nemá hlavu ani patu, ale přesto se pokusím odpovědět: zkontroluj kompatibilitu toho „T flash,“ což je předpokládám čtečka karet k připojení do USB, jestli umí SDHC. Starší formát SD (bez „HC“) není s SDHC kompatibilní. Pokud čtečka umí jen SD, tak SDHC nenačte.
Doplňuji:
Aha. V tom případě vyzkoušej 1) čtečku v jiném PC, 2) do čtečky dát jinou kartu, 3) tvou kartu v jiné čtečce (nebo v notebooku se slotem pro SDHC). Z toho usoudíš, kde je závada.

Další odpovědi
mosoj

Zcela běžné. Některé čtečky prostě některé karty nepřečtou. Změnit kartu nebo čtečku.