mata

Sd karta která nepíśe poškozená

Neporadíte mi někdo nějakou dobrou sd kartu do telefonu smartfoun s c3000 která nebude psát že je pośkozená diky

Odpovědi
Quimby

Jakákoliv microSD karta do 32GB bude fungovat. Pokud nefunguje současná, tak nejdřív zjisti jestli je chyba v kartě nebo v telefonu a kdyžtak dej telefon do servisu.

cochee

Jelikož návod k tomu telefonu nelze na netu najít, nelze ani říct, jaké jsou jeho přesné požadavky na paměťovou kartu, podle všeho podporuje standardně SDHC karty (s limitem do 32 GB kapacity). Teoreticky by mohl mít požadavky na její rychlost, ta se značí pojmem „class (číslo),“ číslo se pohybuje cca od dvou do 10, čím vyšší, tím vyšší je přenosová rychlost karty. Jestliže jsi však zkoušel již více karet, popřemýšlej o tom, že by mohla být závada v telefonu, nikoli v těch kartách.

Jinak obecně dobré paměťové karty (bez nároku na nějaké technické parametry, prostě dobré svou reputací) jsou například zn. Sandisk.