panenka

Script mě spomaluje běh počítače dá se s tím něco udělat?

Dobrý večer už od rána mám spomalený počítač a už po druhé se mě dnes objevilo skript spomaluje běh počítače a měla jsem tam napsáno Adobe můžete mě poradit co udělat aby mě můj počítač šel tak jak má?děkuji

Nejlepší odpověď
dědapetr

Tady nabídka

Zdroj: http://techne­t.idnes.cz/pred­stavujeme-pet-programu-ktere-vycisti-pocitac-od-zbytecnosti-p9e-/software.asp?c=A110113_­150301_softwa­re_mbo

Další odpovědi
greycell

pokud jedete ve FireFox, zkuste jiné verze Adobeflashplayeru

anonym

Já bych napřed začal s češtinou.