LukasP

Screeny internetbankingu od Fio banky

Dobrý den, plánuji si založit účet i Fio banky a jediné, co jsem na webovkách nenašel, jsou alespoň nějaké screeny z prostředí internetbankingu. Nikdy jsem to nepoužíval, tak bych rád věděl, jak to u nich vypadá. Je možné objednat demo, do čehož se mi teda nechce – to je zbytečné. Kdyby někdo o nějakých screenech někde věděl nebo u Fio měl účet, byl bych moc rád. Děkuji a přeji pěkný den

Odpovědi
PH

Jsem líný dělat screeny a rozostřovat citlivá data, ale za sebe, jako uživatele internetového bankovnictví u Fio banky, můžu říct, že prostředí je celkem jednoduché, přehledné, rychlé, graficky i funkčně kvalitně vymyšlené a zpracované, zkrátka na stupnici od 1 do 5 bych mu dal 4, protože hnidopich by si nějaké neduhy našel, ale já, např. v porovnání s prostředím u KB, jsem naprosto spokojený, resp. za zhruba rok používání jsem nenarazil na nic, co bych tu vypíchl jako nedostatek.