johana 56

Sčítání lidí,bytů,toa­lety?Aproč pokuty?

Vkaždém státě funguje svidence obyvatel,katasrální úřady. I při mínusovém státním rozpočtu se zřejmě najdou peníze pro sčítací komisaře (i falešné).Tyto (nezanedbatelné finance) by se určitě daly použít jinak.Vše je nakonec v průměru.Jeden vlastní bytů třeba pět (neoficiálně je pronajímá) a někdo je pod mostem.Co chybí na černém nájemném,nahradí pokuty.

Odpovědi
Conchus

Na co hledáte odpověď? Zlobí vás asi všechno. Sčítání lidu je zcela nezastupitelná činnost už od dob Římské říše. Přečtšte si o tom něco např. na Wikipedii.