kruttor

Schránka nepřijímá maily

Na schránku na seznamu mi přestaly chodit maily. Mám zapnutou neomezenou velikost a dost jsem ji promazal. Teď jsem zkusil něco poslat z jiné mojí schránky, sice dorazilo, ale s několika minutovým zpožděním,

Asi před týdnem mi přišel mail, který jsem považoval za podvod, ve kterém stálo něco o překonání limitu schránky 100mb a že jestli do dvou dnů neodepíšu na podporu schránka mi bude zablokována. Mail byl napsán zvláštní češtinou a emailová adresa měla koncovku „hu“.

Jedná se o náhodu a jsou za tím technické problémy na serverech seznamu nebo opravdu může seznam blokovat schránku pokud v ní skladujete např. hodně mailů s fotkami (žádný spam jsem nikdy neposílal)?

Nejlepší odpověď
Bedy

Tady je nejlepší ráda se obrátit přímo na podprou Seznamu, rádi pomůžou, je to zdarma – http://napove­da.seznam.cz/cz/ser­vices/
Funguje to od pondělí do pátku od 8 do 18 hodin.

Další odpovědi
anonym

Zkuste napsat zítra ráno na jejich online help desk. Určitě se to vyřeší.

Dochy

Potvrzuji… Na helpdesku seznamu se docela snazi a s timhle urcite pomohou. „Oficiálnímu mejlu“ z domény HU bych také moc nevěřil.