Schodiště, jsou někdy opravdu zajímavě stavené, jestli někdo ví, které má největší překlenutí nebo nejvíc schodů u nás?

Chodite radi po schodech-mne to nedela problem.

Nejlepší odpověď
anonym

Příbram – Svatohorské schody spojují město Příbram se známým poutním místem Svatá Hora. Zděné, zastřešené, 400 metrů dlouhé schodiště s 343 stupni bylo postaveno v roce 1728 podle návrhu architekta Kiliána Ignáce Dienzenhofera.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.