okoun

Schémata na sony ericsson!

caw lidi nemá někdo sony ericsson W595i?A jestli jo nemáte tam někdo schémátka s flash menu?pls nahrajte si je do počítače a posílejte
E-MAIL:98pstruh@­seznam.cz
(někde je nemůžu sehnat a když je najdu tak nejsou na sony ericsson w595i!!!!!)

Nejlepší odpověď
kenyrts

Je to zvláštní,ale na ten váš mobil,nikde nic není.

Misak22

Ale je jen vědět kde hledattady toho je že nebudeš vědět co dřív......

http://gallery­.mobile9.com/c/so­ny-ericsson-w595-themes_1897/1/