Krakis

Schema na monitor

Ahoj,nemáte někdo schema na starý monitor AOC 7Glr ?
Ze dne na den mi začal dělat pruhy.Grafická karta i ovladače jsou v pořádku.Je to určitě monitorem.Napadá mě nějaký kondenzátor u obrazovky, ale kterého obvodu?Napáje­ní,žhavení,roz­klad barev-to je všechno asi blbost.Jak dál bez schema?
Doplňuji:
Kondenzátor může odejít sám od sebe (třeba vyschnout) a na tu kaskádu
(nebo posloupnost) potřebuji právě to schema.Jít po tišťáku a překreslovat si to na papír nebo do ProfiCADu-to je na celej den.

Nejlepší odpověď
brillant

Zkuste se podívat na odkaz, ale nevím jestli to pomůže. http://www.eser­viceinfo.com/

Další odpovědi
Funna

vážně to chceš spravovat?…vyměníš jeden kondík a odejde ti něco jiného v kaskádě za ním…pochybuju, že by výrobce někdy dodával monitor i se schématem, tak jak to bylo např. u starých televizí…
Doplňuji:
si mě úplně nepochopil, jen jsme chtěla naznačit, že pokud najdeš vadnou součástku, po její výměně bouchne klidně něco dalšího…je to jak starý elektronický organismus, co je sžitý sám se sebou, když se do jednoho rýpne, začne se to sypat celé…já osobně bych se na to vykašlala, ale pokud pokud jsi zapálený radioamatér, co ho takové piplačky s mikropájkou baví…tak si klidně hraj .-)

kelley

Snad by pomohla http://www.ebas­tlirna.cz