krasavice

Jak mám prosím vytvořit schéma z těchto slov v chemii?

jak mám prosím vytvořit schéma z těchto slov v chemii. děkuji. jadro, kladný náboj, elektron, proton, bez náboje, atom, neutron, záporný náboj, obal. děkuji mockrtát

schéma: JÁDRO, KLADNÝ NÁBOJ, ELEKTRON, PROTON, BEZ NÁBOJE,ATOM, NEUTRON, ZÁPORNÝ NÁBOJ, OBAL.

Nejlepší odpověď
Quimby

No asi bych namaloval schéma atomu a popsal jednotlivé částice. Poté bych zmáčknul tlačítko těsně nad levým shiftem.

Další odpovědi
gecco

DÚ??
Nevypracováváme…
😉
Ale můžeme zkontrolovat – tak sem (Doplnění) napiš svůj – smysluplný, ´pokus´´…
😉

Lamalam

Namaluj si schéma atomu a je to.

Kelt

Model atomu je v každé základní učebnici chemie a určitě je i na internetu i s popisem a všechny uvedené pojmy jsou tam vysvětleny. Každý pojem vložený do vyhledávače mi najde mnoho odkazů, stačí hledat. Ale podle mne je to učivo ZŠ a jistě je i v těchto učebnicích. Šokuje mne kontrast mezi tvou přezdívkou a položenou otázkou, jako bys o uvedených pojmech nikdy neslyšela.

střevo

gecco
dyť si slíbil že je budeš dělat

gecco

Ale to bylo včera…
😉