huxa

Scházíme se s bývalými spolužáky každý víkend tak na 3 hodinky v hospodě, neměli byste nějaký nápad na hru podobné hře

flaška, apod.? je nám kolem 16 let, 3 kluci, 1 holka
Doplňuji:
myslím spíše tak něco na úkoly, dyštak otázky, když je ta prohibice, vynechat tvrdý alkohol a zůstat u piva/vína. čím bude úchylnější, tím lépe ;)

Nejlepší odpověď
bolak

Myslíš tu klasickou nebo tu americkou? Já že je tam jenom jedna holka, to by asi nebyla moc dobrá zábava.

Další odpovědi
Ewíík

Je vám 16 a zůstanete u piva/vína ??! A tvrdý vynecháte ? Asi jsem pozadu když v 18 chodím stále na kofolu .

elvan

běžte do Dobré Čajovny. Tam bývají k dispozici různé vtipné hry na půjčení. A můžete vynechat i ty nelegální pochutiny…

huxa

ewíík-je nám kolem 16, kámoši mají 15 a 16, holka 16 a já mudu mít za měsíc 18 ;) takže neni proč kritizovat… jsi jeden z mála, kdo to tak má…