Kde sehnat sponzory?

Mám hromadu nápadů, jak prorazit do světa. Tím nemyslím, že jsem nějakej výjimečný, super ap., jen mám nápady, které bych zkusil rád zrealizovat. Ovšem současný finanční stav mi to nedovoluje… kde se dají takoví sponzoři nalézt? Měl bych nápady, které by mohly být zajímavé. Co se týče třeba točení filmů…

Odpovědi
Hans51

Sponzory budete muset nejprve aktivně oslovovat. Budete-li úspěšný a Vaše projekty se dostanou do širšího povědomí, může se stát, že Vás zájemci o sponzorství osloví sami 😉

Šidlo

1.to je úžasné, že chcete realizovať svoje nápady
2. pripravte sa na pindanie okolia, dokonca aj vtedy, ak z projektov bude benefitovať
3. naštudujte si zákony – v umení autorský zákon, zákon o zhromaždovaní a verejných akciách.....
4. nezačínajte s točením filmov, najprv realizujte verejnoprospešné projekty......na nich si urobíte dobré meno, a potom robte samotné umenie
5. ideálny sponzor je veľká firma, ktorá si na vás urobí PR, ako pomáha dobrým nápadom.....ale niekedy práve menšie firmy môžu byť ochotnejšie – v malých sumách a drobných veciach/službách
6. najprv si na všetko pýtajte povolenie od mesta/vsi/štátu…a aj podporu, samozrejme

neustále všade dokola hovorte, ako veľmi a čím vaše napady pomôžu ľudom

zdroj: vlastná skúsenosť