slecnahl

Jakého malého psa mi doporučíte do bytu?

Děkuji za odpovědi,tak tedy,nepochopili jste jak sem to myslela-a nebo jsem špatně napsala..Scháním plemeno psa,který co nejméně pouští chlupy a nějak zásadně nesmrdí . A který vlastně by vydržel aspoň nějaký čas sám doma,např 2 hod.Takésním budu jezdi na cvičák,tak nějakého aby neměl loveckou povahu.Moc děkuji.:)

Nejlepší odpověď
anonym

Už jsem to napsala, ten pejsek splňuje všechny tvoje požadavky, přečti si o něm víc, já jsem chodila na cvičák s malým hladkosrstým pinčem a měl výborné výsledky, byl šikovný, samozřejmně, že neskákal po ruce tak, jako velcí psi, to zas nemůžeš chtít, ale viděla jsem jorkšíra, který tak vášnivě hlídal paničce nákup, že bylo o strach jít kolem něj 🙂, potvora mrňavá
Doplňuji:
Ale patrí, patrí, ak ho tam človek chce mať, tak ho tam jednoducho mať bude, nevravím, že by mal byť v byte velký pes, ale takýto maličký? Prečo by nie?

Další odpovědi
arygnoc

canis plyshakus – plyšák.
pes do bytu nepatrí.

;-Q

Curiosity

Já mám 2 pejsky v bytě a ještě kocoura! :--))) ..všichni jsou to nalezenci.. pejsci jsou z útulku a kocourka jsem našla venku polomrtvého ještě jako kotě.. vyléčila jsem ho a je super!! 🙂 ..můžeš zkusit mrknout v útulku někde.. a uděláš dobrý skutek.. nějakého krátkostrstého malého! 🙂 ..bude ti vděčný za záchranu a bude rád i za ten byteček.. než aby byl zavřený v kleci ve studeném útulku. ☹ A pejsci nesmrdí!!! 🙂 ..nejsou to křečci! 🙂 Pěkně utírat pacinky po venčení, aby ti nenamarasil doma. My na to máme ručníky.. vždycky polovinu namočím a utřu na vlhko a suchou polovinou osuším potom. 🙂 Semtam okoupat šampónem pro psy a pohoda. Třeba nějaký pinč! 🙂 Trpasličí nebo tak něco. Jezevčík. 🙂 ..ale ti jsou hodně akční a divocí!! 🙂 Když s pejskem chodíš často ven a věnuješ se mu a vycvičíš ho, aby doma neštěkal a nevyl nějak extrémně, tak není problém mít ho v bytě! 🙂 ..raději 10 psů v bytě než jeden lidský moralista!! 😉 ..takoví ať jdou bydlet do jeskyně.. 😁

quentos

Jestli tady někdo něco nepochopil, tak jste to Vy, tazatelko. Tyto stránky neslouží k inzerci. „Otázka“ bude smazána pro porušení Kodexu, který jste si mimochodem měla přečíst při registraci.

jáára

tomuhle já říkám " malý pes do bytu " páč venku by to bylo dost nebezpečné…
Doplňuji:
a odkaz tam nedám…
http://prodluzovaci-kabely.heureka­.cz/prodluzova­ci-kabel-3m-4-zasuvky-vypinac/

Jan Kunčar

Doporučuji maltézáčka. Nepouští chlupy, nesmrdí atd.Vyzkoušeno ve vlastním bytě.

longnickname

my máme jorkšírka , nepelíchá vůbec , je přízemní takže neni ani nějak težký ho brát dolů po shcodech ( v bytovce ) .Klidně sama vydrží i čtyři hodinky , ideální pes :D :D

anonym

quentos
no hlavně že ty dodržuješ, jednou napíšeš, že malá holka by mohla dostat jako dárek robertka, což bylo velmi, velmi nechutné a teď budeš radit, kdo má jak napsat otázku? Proč teda neodpovídáš, když ti jde tam moc o kodex? Proto jsi tady, abys odpovídal, pro nic jiného. Jsou i horší otázky a zůstávají, tahle je aspoň slušná, nikomu neubližuje

Agneta

nevím, nevím, ale asi si Quentos přeje, aby to tady vypadalo, jako na slovenských Odpovědích…místo aby byl rád, že je tu živo a toleroval leccos, oni jsou asi jen zvyklí odjinud, že to tak jde…a když jim to nebude umožněno tak utečou:D