Avatar uživatele
slecnahl

Jakého malého psa mi doporučíte do bytu?

Děkuji za odpovědi,tak tedy,nepochopili jste jak sem to myslela-a nebo jsem špatně napsala..Scháním plemeno psa,který co nejméně pouští chlupy a nějak zásadně nesmrdí . A který vlastně by vydržel aspoň nějaký čas sám doma,např 2 hod.Takésním budu jezdi na cvičák,tak nějakého aby neměl loveckou povahu.Moc děkuji.:)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3447 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Už jsem to napsala, ten pejsek splňuje všechny tvoje požadavky, přečti si o něm víc, já jsem chodila na cvičák s malým hladkosrstým pinčem a měl výborné výsledky, byl šikovný, samozřejmně, že neskákal po ruce tak, jako velcí psi, to zas nemůžeš chtít, ale viděla jsem jorkšíra, který tak vášnivě hlídal paničce nákup, že bylo o strach jít kolem něj 🙂, potvora mrňavá
Doplňuji:
Ale patrí, patrí, ak ho tam človek chce mať, tak ho tam jednoducho mať bude, nevravím, že by mal byť v byte velký pes, ale takýto maličký? Prečo by nie?

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

canis plyshakus – plyšák.
pes do bytu nepatrí.

;-Q

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Curiosity

Já mám 2 pejsky v bytě a ještě kocoura! :--))) ..všichni jsou to nalezenci.. pejsci jsou z útulku a kocourka jsem našla venku polomrtvého ještě jako kotě.. vyléčila jsem ho a je super!! 🙂 ..můžeš zkusit mrknout v útulku někde.. a uděláš dobrý skutek.. nějakého krátkostrstého malého! 🙂 ..bude ti vděčný za záchranu a bude rád i za ten byteček.. než aby byl zavřený v kleci ve studeném útulku. ☹ A pejsci nesmrdí!!! 🙂 ..nejsou to křečci! 🙂 Pěkně utírat pacinky po venčení, aby ti nenamarasil doma. My na to máme ručníky.. vždycky polovinu namočím a utřu na vlhko a suchou polovinou osuším potom. 🙂 Semtam okoupat šampónem pro psy a pohoda. Třeba nějaký pinč! 🙂 Trpasličí nebo tak něco. Jezevčík. 🙂 ..ale ti jsou hodně akční a divocí!! 🙂 Když s pejskem chodíš často ven a věnuješ se mu a vycvičíš ho, aby doma neštěkal a nevyl nějak extrémně, tak není problém mít ho v bytě! 🙂 ..raději 10 psů v bytě než jeden lidský moralista!! 😉 ..takoví ať jdou bydlet do jeskyně.. 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Jestli tady někdo něco nepochopil, tak jste to Vy, tazatelko. Tyto stránky neslouží k inzerci. „Otázka“ bude smazána pro porušení Kodexu, který jste si mimochodem měla přečíst při registraci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

tomuhle já říkám " malý pes do bytu " páč venku by to bylo dost nebezpečné…
Doplňuji:
a odkaz tam nedám…
http://prodluzovaci-kabely.heureka­.cz/prodluzova­ci-kabel-3m-4-zasuvky-vypinac/

Upravil/a: jáára

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jan Kunčar

Doporučuji maltézáčka. Nepouští chlupy, nesmrdí atd.Vyzkoušeno ve vlastním bytě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
longnickname

my máme jorkšírka , nepelíchá vůbec , je přízemní takže neni ani nějak težký ho brát dolů po shcodech ( v bytovce ) .Klidně sama vydrží i čtyři hodinky , ideální pes :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

quentos
no hlavně že ty dodržuješ, jednou napíšeš, že malá holka by mohla dostat jako dárek robertka, což bylo velmi, velmi nechutné a teď budeš radit, kdo má jak napsat otázku? Proč teda neodpovídáš, když ti jde tam moc o kodex? Proto jsi tady, abys odpovídal, pro nic jiného. Jsou i horší otázky a zůstávají, tahle je aspoň slušná, nikomu neubližuje

před 3446 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

nevím, nevím, ale asi si Quentos přeje, aby to tady vypadalo, jako na slovenských Odpovědích…místo aby byl rád, že je tu živo a toleroval leccos, oni jsou asi jen zvyklí odjinud, že to tak jde…a když jim to nebude umožněno tak utečou:D

před 3446 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek