eRko007

Nevíte o hře s volným prostředím?

Zdravím, scháním hru ve které bych si mohl dělat cokoliv bych chtěl např.: Chodit do obchodu a kupovat co chci, ničit co by se mi chtělo atd.. Newíte někdo o nějaké takové? Moc předem děkuji :)
P. S. Ale ne GTA :) Jo dík lowe no. Samozřejmě myslim na PC

Odpovědi
Reezo

Jestli máš Steam, tak si dej vyhledávat hry s otevřeným světem.

Löwe

Jdi do obchodu, kup si člověče nezlob se a když prohraješ, tak si hoď talířem.
Doplňuji:
http://www.go­ogle.cz/search?q=po%C4%8­D%C3%ADta%C4%8Dov%C­3%A9+hry&oq=po%C4%8D%C3%­ADta%C4%8Dov%C­3%A9+h&gs_l=mo­bile-heirloom-serp.1.0.0l5.2426­.12201.0.13360­.15.10.1.4.4.0­.353.2376.1j0j8j1­.10.0....0...1c­.1.34.mobile-heirloom-serp..1.14.2455­.m9ju3XuBeKY

Hledej, šmudlo

vivatisCZ

No tak, ale tohle přesně ti může dát jen Minecraft, kterej všichni tak hejtujete.

  • Chodit do obchodu (V Minecraftu můžeš jít třeba do nákupního centra!)
  • Kupovat co chci (Jedině Minecraft!)
  • Ničit co by se mi chtělo (V Minecraftu můžeš ničit do álelůja)

eRko007

Proč bych hledal kdyz jsem se zeptal ? jinak jsem hledal, ale nic kloudnýho jsem nenašel. Chci nějakou na doporučení ostatních hráčů