nino

Schaním dobrého a levného advokáta z Prahy.

Jsem obviněn pro těžké ublížení a výtržnictví ve spolupachatel­ství.Mám všechny dokumenty týkajicí se případu.
Doplňuji:
Děkuji za vaše odpovědi.Prosím tě NickD mužeš mi dát kontakt na advokáta díky moc.

Nejlepší odpověď
roxy52

Levnej aještě k tomu dobrej…????
Ty snad už neexistujou.Vět­šinou bývá drahej a ještě pomalu nic nezařídí.(neházím všechny do jednoho pytle).Jsou i vyjímky,ale to je jako hledat jehlu v kupce sena.Přeju ti,atˇ takovýho najdeš.

Další odpovědi
atriplex

obrať se na advokátní komoru, ať ti poradí

NickD

O dobrým bych věděl,ale levnej ktomu? Tak bohužel…
Každý dělá podle toho,co za to dostane. O čím víc jde,tím víc to taky stojí!

FOG

Good luck.