Zehy

Scháním 4 písničky z filmu Přijela k nám pouť, nevím názvy, díky

Jedná se o písně hrající v pozadí na pouti.

  1. je od Petra Spáleného – úryvek – Odešla má milá…hej hej počkej, na co ten spěch, srdce mi buší a krátí se dech…slzy mi tečou…
  2. je od Petra Spáleného – úryvek – jsem poutník, jsem poutník, jsem poutník…merci madomoselle…
  3. vypadá to, jako by to zpíval Sodoma – úryvek – Pojeďte s námi, na šťástném trámu…moře čeká, jeď semnou má milá…
  4. netuším zpěváká – úryvek – …jak se to malé dítě ba ba batolí, směje se protože ho nic ne ne nebolí…

2.

Nejlepší odpověď
hanulka11

1.píseň
http://www.ringo-cech.cz/texty­.php?id=68

ostatní mi nic podle těch slov neříkají