RyuzakiKate

Sbíráte nějaký populárně naučný časopis?

Ráda bych sehnala třeba takový Vesmír, Živu nebo Ochranu přírody (velmi by se mi to hodilo ke studiu, navíc mě to i zajímá), ale v trafikách nic… To si je musím předplatit? Vídáváte je na pultech vašich trafik?
Tady je všude akorát jen 21. století, Epocha, Enigma, History atd… Ty už na mě nějak působí spíš jako takové „vědecké“ bulváry.

Odpovědi
Luxx

sehnat Vesmír v trafice dá zabrat… ale jednou se mi to povedlo.. :)
jinak tyhle časopisy máme dostupné v univerzitní knihovně.. pokud studuješ na VŠ, tak zkus kouknout do vaši knihovny ;)

marci1

Nesbírám, někdy si je kupuji, ale pokud máš o ně zájem, tak si je předplať a budeš mít jistotu, že je budeš mít. 🙂