Sbíráte něco? Známky, hrníčky?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Sbírám informace, abych byl chytrej a chytřejší.

Další odpovědi
BEAES

Sbírám sošky a figurky andílků, přívěšky ze zlata na náramek. Také mám menší sbírku orchidejí v květináči.

tojsemjá

Sbírala jsem zvonečky,ale zabíraly moc místa.Dcera sbírala prasátka a dopadla stejně-nakonec se toho zbavila.Ale teď jsem se vrhla na rodokmen a tedy sbírám informace,sem tam starou fotku a věci s tím spojené.

Michal

I když jsem muž,mám rád hrníčky.Mám jich plno.

oskar

Já sbírám nože a staré zbraně.

dudu

Mám slušnou sbírku budovatelských odznaků z období totality jako brigáda socprc, SČSP, mladý pionýr, mladý zdravotník a různá čestná uznání. Také nějaké historické a pamětní mince, ale třeba i manželskou smlouvu našich prarodičů z roku 1928.

Gollumek.88

příběhy ze života… nejen svého ale i mě blízkých. všechno ostatní co jsem sbírala, o to jsem většinou přišla při stěhování.

kvikal

skleněné panáky na alkohol z cest … já totiž miluju sklo a panáci jsou skladní

verka

Od školy sbírám ubrousky. Dříve jsme si je vyměňovaly s holkama a dnes už to není sbírání, ale nakupování.

ladyhawke

Sbírám zážitky, zkušenosti, informace.

Občas sbírám odvahu, občas svůj entusiasmus ze země, občas poslední zbytky trpělivosti.

Sbírala jsem parfémy, ale to mě už pustilo.