Sbírají majitelé koní také jejich poklady ze zěmě jako pejskaři se sáčkem v ruce u svých psů?

Občas se dostanu do lesa na procházku a po jedné cestě tam čas od času projíždí pár koní s majiteli, ale často se pak uprostřed cesty musím vyhýbat místy až kupkám koňského trusu. Někdy to koně tak šikovně rozhazují, že to pokryje celou šířku užsí cesty a kudy má pak cyklista projet? Je to povolené v lese nesbírat?

Nejlepší odpověď
klumprt

Nějakej pan Váňa, taky majitel koní, to sbírá, balí to do krabic a prodává to jako skvělé hnojivo.

Další odpovědi
dubraro

Bydlím v sousedství stájí a ano, na cestě to sbírají. Ve volné přírodě asi ne.

led

Jazdecká polícia má výnimku, nemusí po sebe zbierať, ak sa kôň pri akcii vykadí…