Martuse011

šaty z netradičních materiálů

igelit, víčka,pytle,no­viny,… ????
Doplňuji:
z čeho je ušít, co je k sehnání a levně

Nejlepší odpověď
anonym

proč šít, co tak body painting.

Další odpovědi
terry

Ptáš se, z čeho si je máš ušít, nebo jaký na to máme názor nebo na co?
Doplňuji:
Z novin i igelitu to bude levné, možná i pěkné, ale málo pevné.

Drap

Rád bych ti odpověděl, ale netuším na co se ptáš. Šaty jdou vyrobit téměř ze všeho. Třeba pěkné by byly z pětitisícovek.
Doplňuji:
Možností je mnoho. Třeba víčka od PE lahví. nebo z celých PE lahví, pomocí tavné pistole. Vršky od piva, Na klsické šití by jsi našla spoustu materiálů ve stavebnictví , používají se tam různé tkaniny izolační hmoty a podobně.

anonym

A co takhle fíkový list?

anonym

Gázovina, krepák, kroužky, plíšky…

pusinka50

já měla kdysi na základce na taneční zábavu ušité šaty z krepového papíru, je to levné a když si to člověk nepřišlápne, tak to drží

hanulka11

na co se chceš ale zeptat, jsi jaksi zapomněla napsat