ixpektix

Satelitní příjem televize – jak lze přejít k jinému poskytovateli?

Sledoval jsem satelitní TV od skylinku, přestěhovali jsme se, ale ztratil jsem někde dekódovací kartu.
Jsem celkem zmatený, protože píšou že karta stojí 1999Kč (na jejich stránkách, tak jsem to pochopil)
Šlo by přejít k jinému postkytovateli ? (digiTV)
Kolik by stála jejich dek. karta ?

Odpovědi
mosoj

DigiTv neprodává samostatnou kartu.

Poskytuje pouze satelitní přijimač spolu s kartou Za 1400 Kč nebo v případě samoinstalace za 700 Kč. Dále se platí nejméně 260 Kč měsíčně za základní programový balíček. Parabolu nutné přesměrovat na satelit INTELSAT.

viz. ceník :
http://cz.digi­.tv/documents/ce­nik_digi_tv_140822­.pdf