BEAES

Satelitní městečka

Líbilo by se vám takové bydlení a myslíte si, že jsou tam lidé šťastní??

Nejlepší odpověď
anonym

neštastní budou až vypnou proud:-) ALE JINAK MYSLÍM ŽE AT JE ČLOVĚK BOHATÝ ČI NÉ TAK URČITĚ NĚJAKÉ STAROSTI MÁ,AT UŽ OHLEDNĚ ZDRAVÍ NEBO NĚČEHO JINÉHO,JEJDA JÁ PÍŠU VELKÝM,ALE UŽ SE MI TO NECHCE PŘEPISOVAT

Další odpovědi
Miroslavst

No ono hlavně záleží koho bych měl za sousedy. To si myslím je k tomu štěstí potřeba v tomto případě.
Sousedské vztahy dělají divy.

ten který je

Takové bydlení by se mi vůbec nelíbilo.Lidé si tam hledí do oken,musejí dojíždět do práce,vozit děti do škol a navíc ty baráčky jsou postaveny narychlo a mají mnoho nedostatků jako např.plísen na zdech a u oken.Některé ženy jejichž protějšek je celý den od rána do večera v práci se tam cítí osaměle a mnohdy tráví celé dny ve společnosti láhvinky alkoholu.Je to takový anonymní tábor.

elektrikář

Záleží na tom jak jsou v té lokalitě velké pozemky. Na několka místech jsem v takové lokalitě pracoval. Není tam spojení veřejné dopravvy. Do krámu se musí jet autem odvézt děti do školy a zase je přivézt.Pokud je tam žena s malými dětmi je tam jak Robinzon na ostrově.