Avatar uživatele
Bercou

Když dochází k vymazání programů v televizi (Samsung, satelit Skylink) a je nutné neustále znovu ladit, kde je chyba?

Dobrý večer,
vlastníme novou UHD LED TV Samsung s integrovaným DVB-S2 vstupem. Po vložení karty (prostřednictví konektoru) a zapnutí automatického ladění normálně televize nalezne požadované programy – ovšem po určité době z ničeho nic nebo při vypnutí TV atd… dojde k vymazání těchto programů a je nutné nové naladění.
Chtěl jsme se zeptat, zdali je chyba na mé straně, či na straně přístroje (viděl bych to na nějakou softwarovou).
Děkuji za odpověď

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2689 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Nevím jesli je to možné, ale nedochází k tomu při automatické aktualizaci SW? Ta se dá vypnout u Samsungů v Menu/Podpora/Ak­tualizace softwaru. Zkuste.
Mě se dokonce jednou jeden (mám dva) úplně „zbláznil“ a nebylo jej možno vůbec obsluhovat. Pomohlo až „Obnova“-nastavení do původního továrního nastavení, v Menu/podpora/au­t.diagnostika/ob­novit. Můžete také zkusit. Je pak ale nutno provést opět veškěrá nastavení TV, mimo sítě. Jinak možno, pokud máte TV s WiFi a jste připojeni na internet, vyžádat v Menu/podpora/vy­žádat podporu, podporu přímo od Samsungu, nebo z PC na netu. Těm váš problém specifikovat. Reagují rychle, už jsem s nimi rovněž komunikoval.
Ještě doplňuji, u mých mám OS Titzen, takže na ten se výše uvedené postupy vztahují.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek