amigo

SATELIT – KONVEKTOR LNB DUO

MÁME 2 SATEL.PŘIJÍMAČE NA 1 PARABOLU, PROPOJENÉ LNB DUO KONVEKTOREM.
PŘED DNEŠNÍM BOUŘKOU JSME PŘIJÍMAČE VYPNULI ZE ZÁSUVKY…
PO BOUŘCE PŘIJÍMAČ „B“ JEN VYHLEDÁVAL SIGNÁL(hodiny fungují správně a to mne zarazilo-nastavují se přece podle satelitu ?!!)
PŘIJÍMAČ „A“ FUNGUJE
ZKUSIL JSEM PROHODIT KOAXIÁLY NA DUO LNB, ALE NEFUNGUJE ANI PŘIJÍMAČ „A“

kde je chyba, prosím

Nejlepší odpověď
anonym

Taktéž předpokládám, že bude vadné LNB na výstupu B, skus prohodit koaxy na LBN jak jsi to dělal a v satelitním přijímači zadej místo A B a na nefunkčním přehoď zase B na A, jestli pojede ten co teď nejde, tak bude v háji LNB, pak nezbývá než vyměnit LNB.

Zdroj: http://www.el­tasat.cz/konver­tory-lnb/golden-interstar-twin-gi-202-platinum-x

Další odpovědi
mosoj

Vypadá že jste to koupil na přijímač B výstupem B LNB konvertoru. Tím pádem došlo k poruše přijímače B i výstupupu B LNB. Pokud prohodíte kabely nefunguje pak ani přijimač A protože je připojen na porouchaný výstup B.