michaela

satelit ke koupi

odbornici poradte jaky sat. prijimac v cene 4000–5000kc mam zakoupit. pozaduji prijem z 2druzic a neomezeny prijem ceskych programu. dekuji

Odpovědi
kenyrts

doporučil bych tento,mám osobní zkušenosti,ab­solutně bez problému:

Zdroj: http://www.vi­deotech.cz/sa­telitni-technika-dvb-s/satelitni-komplet-top-2-topfield-tf6000cr-prislusenstvi-mic-zdarmahttp://www­.videotech.cz/sa­telitni-technika-dvb-s/satelitni-komplet-top-2-topfield-tf6000cr-prislusenstvi-mic-zdarma

Lencis

Já odborník nejsem, ale kamarád je prodává a manžel občas pomáhá montovat. Takže o satelitech poslouchám v jednom kuse 😁. V dnešní době nemůžete koupit špatně, důležité však je abyste koupil satelit v řádné prodejně a pokud nejste opravdu fundovaná osoba doporučuji si připlatit za montáž, která obsahuje nejen správné nastavení a nasměrování talíře, ale hlavně správné naladění. Rozhodně se obloukem vyhněte nákupu v supermarketech, zde naleznete v mnoha případech jen „plechy“, ale uvnitř guláš, který pak žádný odborník nechce dávat dohromady. Mnoho lidí na to dojelo 😉