Matthew

sanaplasma ? :)

co si myslíte o odběrech plasmy a kdo z vás už ji někdy navštívil a nebo se chystá ?? Pripadne kam na odběry chodíte ? :)
Doplňuji:
To Wang: V žádném případě jsem nechtěl dělat někomu reklamu ;) Jen jsem si blb vzpomněl na tu kam jsem chodil já a tak jsem to taky podal. Navíc, neznám jinačí centra pro odběry, tak klidně pro mě i pro ostatní nějaké napiš, ať to teda nevypadá jako reklama ;)

Nejlepší odpověď
Wang

Příště, když to bude bez reklamy (jméno konkrétní firmy přímo v otázce – admin neodhalil – asi není z oboru a nemá přístup k internetu!) odpovím. Nejde totiž o obecnou otázku, která se týká plasmy. Považuju to za reklamu. Jsem z oboru.

Další odpovědi
gnosis

podle me to telu neprospiva. tezko rict, muj nazor laika je, ze i kdyby to melo vazne zdravotni dusledky, farmaceutickym firmam, pro ktere se plasma odebira, neda zadnou praci to zamest pod koberec.

byl jsem tam jednou, cely zbytek dne jsem byl malatny, jinak ok. nicmene mnohem prijemnejsi privydelek je podle me darcovstvi spermatu :)

briketka10

kdo je zdravý ať si daruje, nemocného člověka to připravuje o zdraví, mám
známou bere léky, zapírá je a to se nesmí, je hubená a jen kvůli penězům
bych si tělo neničila, taky bych si přilepšila jen jednou za měsíc nějakou tou
čtyřstovečkou, ale už jak jsem se byla zeptat, tak jsem se přiznala, že užívám
léky, tak se dívím, že to z krve nepoznali té mojí známé ??
navíc to ničí kosti a prý hodně..

Pájo

Souhlasím s Wangem, jsem také z oboru a je to reklama. Původní reklama zůstane reklamou, i když tu kolega vypíše jiná pracoviště realizující odběry krevní plasmy. Plasmu odebírá každá fakultní nemocnice s transfúzním oddělením.
Sedíš u internetu… a vzpomněl sis jen na tu, kam jsi chodil?

Matthew

Hele co furt máte ? Já jsem sakra nikomu nechtěl dělat reklamu !!! Nejsem z oboru, jsem obyčejný mladík co tam zajde jednou za dva měsíce a už vůbec nemám důvod jim dělat reklamu. Prostě jsem to tak idiot napsal a neuvědomil si že jsem napsal přímo jejich název. Kdyby to šlo tak otázku změním na PLASMA ať máte radost.