ixpektix

Samsung S5330 Wave pro umí vyhledávat wifi sítě ?

Jestli je v něm program, který umí vyhledávat wifi sítě třeba že zajdu na náměstí zapnu tu aplikaci nebo program a vyhledá mi to všechny wifi sítě v dosahu .
Doplňuji:
zakolik ho máš

Nejlepší odpověď
DDarent

Zkus se kouknout na samsung APPS, já mam ve wave S8500 Wifi discover a funguje dobře…

Máme stejný Operační systémy, takže by to mnělo bejt to samí, proč se ti, když klikneš na ikonku wifi, když vysuneš hodní panel, nezobrazí všechny wifi?? a proč se v: nastavení, konektivita, wifi nezobrazujou???

Já ho mněl za 9500Kč, ale teď bude stát okolo 5500Kč…
Je lepší než wave 2 , akorát má menší displej a je levnější.....
http://www.al­za.cz/search.htm?ex­ps=wave#f&limit=2500/100­00&pg=1&prod=1299&po=1