jouza

Samsung S4 vs. LG G2 který je lepší?

Nejlepší odpověď
Bedy

Podle mého názoru LG Optimus G2 – například kvůli o něco výkonnějšímu procesoru, větší vnitřní paměti (32GB oproti 16GB) a i vyšší kapacita baterie dělá lepší dojem. LG Optimus G2 jsem zatím ještě v ruce neměl, Samsung mě nijak neohromil, já jsem zvyklý na jiné – za poloviční cenu si koupíte skoro stejně dobrý mobil, pravda trošku menších rozměrů ale s mnohem lepším foťákem (Nokia Lumia 920).
Ono Full HD displej je jen marketingový trik, ve skutečnosti na takovou vzdálenost a na tak malém zařízení jako je mobil moc rozdíl nepoznáte…