Avatar uživatele
eradaur

Samsung R730 (NP-R730-JA01CZ)...co by laik..koupil jsem odpovídající notebook pro začátečníka?

samozřejmě nastaly problemy....Mozilla nebo Explorer? A způsob nastavení? Při otevírání mailů se objeví příkaz "zadej Key klíč" s určitým počtem znaků...prosím poraďte jak a co s tím. Díky!
Doplňuji:
pro geOrge...bohužel nepovedlo se...poštu jsem nainstaloval a mám problemy s využitím. Google Chrom také....nejde mně nainstalovat centrum..jsem prostě laik. Pomoc při Firefoxu pomohla. Díky moc!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4052 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

při otevírání mailů píše "zadej Key klíč" ?

to mi pripada jako poradny nesmysl, snad jedine kdyby to bylo heslo k emailovemu uctu ktere klient jeste nezna, ale tim spis bych to neresil ... dal bych emailoveho klienta stranou jako zbytecny prezitek, a nainstaloval Pošťáka pro seznam.cz (http://software.seznam.cz/… ) nebo Google Talk pro GMAIL (http://www.google.com/… ) který na emaily bude upozorňovat a pak je otev9rat rovnou v okně webového prohlížeče ... jko web prohlizec pro notebook bych doporucoval spise CHROME nebo SAFARI (spíše tedy chrome) kvuli jeho vyssi rychlosti / cely je napsan o dost efektivněji ma tedy pri vyssim vykonu javascriptu dokonce i mensi naroky na vykon potazmo baterii notebooku ve srovnani s explorerem určitě, a dokonce i ve srovnání s firefoxem má v tomto ohledu navrch ... http://www.google.cz/…

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

potíž je v tom že nic z toho co je ve větách "poštu jsem nainstaloval a mám problemy s využitím. Google Chrom také....nejde mně nainstalovat centrum.."

mi nedává smsysl nebo tam chybí důležité detaily podle kterých bych mohl poznat v čem je vůbec problém ... zkus se trochu rozepsat ...

před 4052 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek