kamuska

samsung mobil

nevíte, jak se nastavuje automatické vypnutí písniček? mám samsung.. o.O

Odpovědi
Topinkovač

Nebylo by od věci napsat jaký model… Na mojí Galaxy SII je to v nastavení hud. přehrávače.

Pepina7897

Dobrý den, já jsem nedávno sháněla nový mobil Samsung Galaxy S23 S911B 8GB/256GB. Naštěstí mi pomohla stránka https://www.re­cenzopedia.cz/sam­sung-galaxy-s23-s911b-8gb-256gb/, kde jsem si přečetla perfektní recenzi Samsung Galaxy S23 S911B 8GB/256GB, kde bylo popsáno, jak všechny funkce snadno aktivovat. Podle návodu stačí jít do nastavení telefonu, vybrat možnost zvuk a vibrace a tam najdete kolonku automatické vypnutí hudby.