koník.

Samsung kies (nová verze firmwaru)

Samsung Kies mi nabízí zlepšení fungování mého zařízení GT-S5570 Samsung Galaxy mini a já nevím, jestli to mám povolit,nebo ne. Máte s tim někdo zkušenost? jedná se o firmware KA2 na KQ3

Odpovědi
DDarent

Jistě že ano… udělá se aktualizace softwaru a budete mít vylepšený operační systém, se spoustom zmněn, které potěší......
Já čekam na Samsungu S8500 na aktualizaci na Badu 2.0 a doufam, že to už bude brzo, protože těch zmněn je OPRAVDU hodně...... (nezapomeňte mít dost nabytý mobil, protože když se něco pokazí, tak ten mobil musí do servisu…)