samicek333

Samsung Kies

Ahoj, mám mobil Samsung Monte. Pokaždé, když jsem ho připojila k počítači, se mi zobrazilo okénko, jestli chci velkokapacitní paměť – paměťovou kartu, nebo jenom paměť mobilu atd. a pak ještě Samsung Kies – soubor od samsungu k přesouvání souborů, promazávání zpráv, poznámek a všeho možného v mobilu. Jenže poslední dobou – asi měsíc se mi tam po kliknutí na Samsung Kies vůbec nic nezobrazí ani neotevře. Co s tím mám udělat? V návodu mobilu nic není.

Nejlepší odpověď
Raddess

A co samsung PC SHARE MANAGER? Vzpomínám také jsem měl samsung a vše jsem dělal dáky tomuto programku. Zkuste to, za zkoušku nic nedáte.