hippeace

Samsung GT-S5230 jaký má operační systém? nemohu to nikde najít

koukala jsem už i do papíru od mobilu (internet taky ale moc si s ním nerozumím) už nevím kde hledat

Nejlepší odpověď
ondra07

Ono to totiž bude v tom, že to je obyčejný dotykový mobil a NEMÁ operační systém. :)
Hold, všechny mobily nemají operační systém.

Další odpovědi
DejfCold

resp. operační systém to má nějakej od samsungu – nepojmenovanej, jediny co je pojmenovany je verze toho systemu a bylo by z toho celkem dobrý heslo … teda pokud by si ho nekdo dokazal zapamatovat (tim myslim obecejnyho cloveka :) )