jakube33

Samsung galaxy s2, internet a fup.

Mam tento mobil kratce a mam v nem internet naplno od vodafonu. FUP mam 600MB ale v lednu je to zdvojnasobeny. Nevite jak zjistim kolik uz sjem vyplitval atd.
Doplňuji:
A nevite o nejaky programu ktery bych stahl na android market a mohl videl bych jednoduse kolik jsem vyplitval?

Nejlepší odpověď
MD House

kolik si vyplytval zjistis po prihlaseni do samoobsluhy na vodafone.cz v zalozce chytry prehled rozkliknes internet

Další odpovědi
Vodafone

Dobrý den,
informace o čerpání FUP zjistíte prostřednictvím Chytrého přehledu pro data v Samoobsluze. Zákazníkům také posíláme informativní SMS při dosažení 75%, 90% a 100% FUP limitu.
Martina

Zdroj: www.vodafone.cz