martyuno

Poradíte, jak lze vyřešit popsané problémy se telefonem Samsung Galaxy Note N7100?

Koupil jsem použitý telefon Samsung Galaxy Note 2,je na něm nový display a rámeček kolem displaye,vše funguje jak má až na tlačítko ,,ZPĚT,,vpravo dole na display,je potřeba ho zmáčknout větší silou než jsem byl kdy zvyklý a zareaguje třeba až na 2–3 pokus,docela mě to rozčiluje.Tlačítko vlevo ,,MENU,, funguje normálně,zareaguje na jemný dotyk.Prosím někoho o radu,jelikož je měněný display nemohlo tam dojít k nějakému poškození dotyku tlačítka ZPĚT? Dalo by se s tím něco udělat,aby tlačítko fungovalo normálně na dotyk tak jak má? Předem děkuji za případné rady a odpovědi

Původní neotázka
Samsung Galaxy Note N7100

Odpovědi
MichaelOffic

Tak samozřejmě že to bude kvůli toho, když je jedno místo na telefonu víc ‚přitisknuté‘, tak se to může projevit i na druhém konci telefonu kde doteky reagovat potom nebudou. Taky mi to dělal displej na tabletu. Zkrátka zkus reklamovat že ti nejde to a můžou za to oni.