kost

Samsung drtí Nokii

Prý samsung začal drtit Nokii co si o tom myslíte?

Nejlepší odpověď
Drap

Ať klidně drtí, cleba levnější nebude, takže mně se to vůbec netýká.

Další odpovědi
WeeBear

To zní, jakoby Samsung a Nokie měli zápas v kick-boxu proboha..
.. Každopádně volím Samsung, lepší, jednodušší, používanější. Tudíž na tom něco bude..

RomanP

Samsung drtí Nokii , Apple drtí Samsung a tak dále. Těm společnostem je jedno jestli si jejich telefon někdo koupí a nebo ne. Teď už je to celé ve stádiu velkého byznysu. Apple všechny žaluje že jim ukradli cosi co bylo jeho a vše si patentuje Nokia si bláhově myslí, že s Windowsem v Mobilu udělá díru do světa a tak se dá pokračovat dost dlouho. Jen jaksi při tom honění za mamonem zapomínají, že poslední slovo v tomto případě má zákazník. Můžou jen doufat, že si ty jejich překombinované mobilní krabičky někdo koupí a nenastane doba, že zákazníci budou žádat klasické telefony ve stylu Nokia 3310