eleanor33

Jak dlouho by měla vydržet nová 5000mAh baterie v mobilu Samsung A32 LTE při použivání na Facebooku atd.?

Dobrý den, díky

Nejlepší odpověď
seraphico

Záleží nejenom co na něm děláte, ale i jak často na něm jste, jak máte nastavený jas displeje, co všechno vám běží na pozadí telefonu a další věci, které ovlivňují výdrž baterie. Při „běžném“ používání by měl vydržet den a půl až dva dny.

Další odpovědi
AlfonzSP

17 hod 20minut, pokud tedy bude originalni, nova a nepujde o nejaky skladovy lezak

Zdroj: https://www.gsma­rena.com/samsun­g_galaxy_a32-review-2243p3.php

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.