Sonush

Samovolné zapnutí počítače

Ahoj,
dnes v noci se mi samovolně zapnul počítač, všichni spali a nikdo cizí u nás nebyl. Šla jsem ho teda vypnout a celou noc jsem dumala nad tím, co to jako bylo? Nevíte, čím by to mohlo být? Stalo se mi to takhle poprvé, antivirus mám – počítač ke chráněn…
Btw. Jsem si jistá, že to nebyl sen ;)
Doplňuji:
Awe: Je mi jenom dvanáct a v počítačích se absolutně nevyznám, takže ani nevím, jestli byl v úsporném režimu, nebo ne. Každopádně po tom samovolném zapnutí jsem počítač šla vypnout a aktualizoval se, takže nevím…

Odpovědi
Awe

A nebyl jenom v úsporném režimu?V tom případě se sám zapne,aby udělal aktualizace či defragmentaci a údržbu…Jestli že je vypnutý úplně stěží se zapne sám
Doplňuji:
Takže je to jasné…Byl pouze v úsporném a stahoval aktualizace :)

kapka

Duch :D