Avatar uživatele
Niikii

Samotářka…

Dobrý den,mám takový prolém..pokud se to dá nazvat problém.Moje kamarádka se mnou chce chodit pořád ven,každý den..mě už to nebaví.radši bych byla sama doma,koukala na filmy,poslouchala hudbu,hrála hry…chápete ne? radši jsem prostě sama.Ani mi nepřijde moc norrmální chodit každý den ven,nebo myslíte,že je? a je to špatné být samotářka?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, anonym, Jahoda, anonym před 5048 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ReHu

Určitě není špatné být samotářka, na druhou stranu vůbec není špatné, zvlášť, když je tak hezky, chodit každý den ven.
Každému se líbí něco jiného.
Ale…co až ti třeba bude smutno a kamarádku mít nebudeš. Nebo na tebe také nebude mí čas nebo náladu.
Zkus jí vysvětlit, že ji máš ráda, někdy s ní třeba ven jdi, ale myslím, že není úplně nejlepší s ní nechodit ven vůbec.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nic na tom neni zleho,mas sve zajmy a svuj klid.Ven se ma chodit a kamaradce rekni,ze se budete respektovat.2× tydne si na ni udelej 2h casu,kamaradce by to melo stacit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Fallen Angel

Není na tom nic špatného být sama, ale jako se vším – nic se nesmí přehánět. Občas musíš jít mezi lidi, abys byla v obraze, co se děje a nevypadala pak jako „trubka“. Neboj se jí říct, že ven prostě nejdeš. Ať jde s někým jiným. Řekni jí to po pravdě. Pokud je to kamarádka, pochopí to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Chandler

Choď podle nálady a máš to .. 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Nic na tom Niikii nevidím špatného Zkrátka máš své dny kdy chceš být sama a hotovo i já jsem někdy taková že radši než někde furt trajdat jsem radši doma kamarádkam vždy den dopředu řeknu že at se nezlobí že s nimi nikám nepudu a hotovo.Když to tvé kamarádce vysvětlíš uvidíš že tě pochopí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Lidé se dělí také na introverty a extroverty.
Je jasné,že téměř nic není černé,nebo bílé.
Jestli tě to „uklidní“,rozhodně nejsi sama. Já jsem někdy také radši sám Připadá mi to lepší,než bezduše krafat o banalitách v davu tzv. pozitivně uvažujících.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Domluv se s kamarádkou a řekni jí,že každý den s ní ven chodit nechceš,ale že se spolu můžete podívat na nějaký film nebo si zahrát hry.Také jí vysvětli,že někdy potřebuješ být i sama.Jestli je to opravdová kamarádka pochopí tě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek