Carolin

Samoopalovací krém na obličej

Máte zkušenost s lehce tónovacím krémem na obličej? Nelíčím se a chtěla bych být jen lehce do meruňkova bez efektu „maska“ 🙂 Chtěla bych vyzkoušet ten garnierovský…

Nejlepší odpověď
alenka901

používám obyč. tónovací krém od Garnier zářivá pleť asi 200kč
doporučuji předem si udělat peeling aby se nevytvořili fleky

Další odpovědi
Janulka

Já osobně můžu vřele doporučit rozjasňovací krém od Avonu – je vážně skvělý, báječně se roztírá a hodí se na každou pleť jakkoliv barevnou, protože se jednoduše přizpůsobí!

Janča

Zkušenosti se samoopalovacími krémy mám, ale ne moc dobrou. Vyzkoušela jsem jich už celou řadu a výsledek byl vždy stejný-první den po namazání super, další dni už jsem pěkně „flekatěla“. Takže mi nezbývalo nic jiného, než dál mazat a mazat, nebo pořádně drhnout a vše smýt, abych nebyla flekatá.

Attack-design

100% tuto značku doporučuji