boodiste

Samonafukovací matrace nedrží tvar. Je to normální?

Koupili jsme 4× samonafukovací matrace ve slevě za 500 – zlevněné z 899kč ale dneska když jsem jednu z nich prvně vyzkoušel a vzal ji na festival na sezení, tak jsem po asi hodině zjistil, že nedrží tvar a že sedím prakticky na zemi ačkoli v ní bylo vzduchu hodně a že se ten vzduch přelévá do polštářů po celé matraci. Určitě to tak nebylo, když jsem jí nafouknul, ale až asi po hodině. Jestli to tak být nemá, což jsem si vlastně skoro jistý, protože podle mě mají nafukovací matrace držet tvar a zabraňovat aby se tělo dotýkalo země, což se v tomto případě nedaří. Prosím o radu. Díky předem

Nejlepší odpověď
briketka10

Jestli se dá zboží i když bylo ve slevě reklamovat /což některé obchody neumožňují/
reklamovala bych všechny matrace. Vyzkoušejte si je všechny. Na vyřízení reklamace máte lhůtu podle zákona 1 měsíc .

Další odpovědi
Protiva

Samonafukovací?
Celkem zavádějící mylná informace.
Samonafukovací záchranný člun, nebo vesta je na jedno použití. To ano.
Matrace se prý nafoukne do poloviny, zbytek musíš udejchat hubou.
Matrace je na ležení, kde se váha těla rozloží na velkou plochu. Při sezení je zatížena skoro bodově a potom nastane tvůj popis události.

anonym

Asi díra,ne?