bolak

Sakra pude někdy google překladač normálně? (todle určitě quentose pobaví)

Objednával jsem semínka barevných jahod ze zahraničí, a měl jsem i nějaké dotazy ohledně velikosti. Pro jistotu jsem to (angličtinu) ještě kontroloval pomocí okna google překladače. Když jsem to sepsal, bylo to dokonalé. Zkontroloval jsem to slovo od slova. Pak jsem do textu ještě dopsal „Is it right?“, jako jestli to (způsob pěstování) chápu správně, a pak jsem to zkopíroval, vložil do e-mailu a odeslal. A teď najednou koukám, že když jsem tam vložil tu poslední větu, tak celej ten text potom google úplně překopal, čehož jsem si už potom nevšim, protože jsem tam vkládal jen tyhle tři slova, a očekával jsem že veškerý to co jsem tam napsal anglicky RUČNĚ!!, už zůstane tak jak bylo…
no, abych to shrnul, odeslal jsem do anglického zahradnictví mail který začíná slovy: „I THINK THE FETUS…“

Nejlepší odpověď
Pepa25

To je divné, že by něco sám opravil … Jinak pro kontrolu překlepů je lepší použít kontrolu pravopisu ve Wordu a pro hledání nějakého slova jakýkoliv slovník, třeba slovnik.seznam.cz. Ale občas translate.google.cz také použiju, ale je to opravdu vošajstich …

Další odpovědi
anonym

Quentos ti určitě pošlé svý,má toho dost.

zzzlatokopka

cožes jim to teda napsal? Prosím česky, já v té angličtině plavu:-)))

bolak

No, chtěl jsem znát velikost jahody-plodu, po tom co vyroste, ale v tom googlepřekladači se přeložil plod né jako fruit (ovoce) ale jako fetus. U nás je plod jako plod, každý v zahrádkářství pochopí, ale z jejich anglickojazyčného pohledu to bude asi vypadat tak, že chci od nich koupit nějaká lidská embrya…

zzzlatokopka

😁

bolak

Teď vypadám jako požírač embrií.