Avatar uživatele
anonym

Sakra, co ten Google chce?

Pokaždé, když se přihlašuji do IB (internetbankingu) Googl se ptá, zda uložit heslo, já to odmítnu a při další přihlášení se ptá znova. Co s tím?

Chlapci, nejsem jako ten gúgl. Samozřejmě to ignoruji, v nastavení mám zákaz ukládat hesla u IB, ale jakmile se provede nějaká aktualizace (W-s nebo prohlížeče), objeví se tato hláška znova! Jak mi admin doplnil otázku co s tím, ptám se vás: co s tím!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, redy, gecco před 3057 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
redy

No chce to heslo 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

systém je spoľahlivý tak, ako je spoľahlivý jeho najslabší článok – v tomto prípade užívateľ.

tvoj systém je na pokraji kolapsu.

😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Doufá, že uložíš…
😉
Není to debil, je to otrava…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JájsemRaibek

Barbánku a co takhle v nastavení si nastavit, aby se nedotazoval na uložení hesel na webu? To by šlo ne?

Klikneš na pravé straně na ty čárky-nastavení a na novém listě dáš rozšířené nastavení, roluješ níž a tam je zaškrtátko u Hesla a formuláře – Nabízet uložení hesel. Tak to nesmí být zaškrtnuto.

Barbánku, ne nikdy se neukládají, ale přímo v nastavení nezaškrtávat nabízet uložení. Pak to nebude otravovat. To co jsi nascrenoval jsou vlastně výjimky a proto ti to stále nabízí.

Upravil/a: JájsemRaibek

0 Nominace Nahlásit