pas

Šachy on line na čas

Poradte par odkazů.Dík

Nejlepší odpověď
quentos

www.herna.net – kromě šachů se zde dají hrát i jiné hry. Čas na partii je nastavitelný.
Doplňuji:
čas na partii – resp. na jeden tah

Další odpovědi
Braník

http://www.hry­.cz/sachy

tomasstir325

www.chess.com – to je nejlepší, ale musíte ovládat trochu Aj, je to anglicky ale bezva šachový server.

bolak

quentos: to ještě funguje jo? to filepra tuhle svou nechtěnou odnož ještě nezrušil :)

quentos

proč by to rušil :{)> já jsem tam už sedmej rok a na trénink scrabblu zatím není lepší flek ;{)> fileproj to je tak nějak jedno, co se tam děje – tuhle říkal „třeba se tam požerte“…

bolak

právě proto že na to sere :), pro něj je nejdůležitější mariáš, ten mu platí inkaso, jinak mu zrovna dvakrát nešel co pamatuju ;)

ale co vím, tak už před deseti leti říkal že ho ta herna akorát votravuje, to víš lidi pořád něco chtěj… třeba aby to fungovalo nebo táák :))

quentos

:{D> mno to se jim ani nedivim, obzvlášť když si zaplatěj nadstandard ;{))>
ale zatim to funguje…

bolak

Já tam kdysi právě chodil taky, ale na karty. Měl jsem tam jednu statistiku ve který sem byl nepřekonatelnej, nejvíc fleků na 100 her :) tzn. nejvíc vyhrocený hry na zdánlivě špatný karty. Zdánlivě proto, že sem byl v celkový výhře plusovej a umístěnej poměrně vysoko v žebříčku. V jednu chvíli se to číslo pohybovalo myslím kolem 37, to tam nemá nikdo ani teď, když se koukneš do tabulky, tak maximum je nějakejch 28, a ty lidi sou vesměs všichni v mínusu.

Odešel sem po tom co filepra zavedl placenou extraligu, to byla jaksi podpásovka. Určitě se to dalo udělat jiným způsobem, než dát všem hráčům ultimátum, že buď zaplatěj pětikilo nebo budou vyškrtnutý z extraligy. Tím vlastně docílil toho, že v tamější nevyšší soutěži už nebyli hráči který to uměli hrát nejlíp, ale ty který si to mohly dovolit a byli ochotný platit. Druhá věc je že se tam začal objevovat finist, a ten mi vzal veškerý izluze :) Párkrát sem ho sice porazil, ale byla to vyloženě věc náhody. Ono když se rozdají karty, a on ví přesně co má kdo na ruce, tak už je v podstatě dohráno :) To sme mohli hrát s vyloženejma kartama a vyšlo by to nastejno. Pamatuje si úplně všechno jak šlo a na týhle úrovni už je ta hra vyloženě o tom, jak a kde sejmout balíček, abys dostal ten nejlepší list.