arygnoc

S úlevou jsem zistil, že netrpím

zytofóbií (http://heureka­.tym.sk/vys.php?vol­ba=1&dotaz=strach+z­+piva&book=z ).

zato mnoho jiných fóbií (http://heureka­.tym.sk/vys.php?vol­ba=1&dotaz=fo­bia&book=all ) mám určitě.

našli jste také něco, co určitě máte?

Nejlepší odpověď
annas

Neuvědomila jsem si, že může vzniknout fóbie na cokoliv…

Od té doby, kdy jsem zažila povodeň a tornáda, bojím se vody a bouří, ale přímo o fóbií se nedá mluvit.

Rovněž nemám příjemný pocit ve výtahu, protože jsem v něm 2× zůstala zablokovaná. Chodím i do 10. patra pěšky, vždyť jde i o upevňování zdraví …

Našlo by se ještě něco víc …

Další odpovědi
kapka

Tohle je hezký! Kopíruji: hipopotomonstro­seskvipedalio­fóbia

  • chorobný strach z dlhých slov, dlhých zhlukov písmen.

barnajka

Dělá vám dobře vzbuzovat v lidech pocit, že jsou jeden velký uzel strachu a fobií?!?! :)))) Teprve jsem u „b“ – a už jsem se „poznala“ snad 10× :))
Doplňuji:
Skončila jsem písmenem M a dál se bojím pokračovat :)) Ne, vážně – našla jsem na vašich stránkách dost věcí, ze kterých mám v životě opravdu strach, nebo mi nejsou přijemný – ale vyloženě fobií bych to asi nenazývala. Jen ta arachno- a akaro- fobie se mě asi fakticky týkají, stejně jako akrofobie. Strach z výšek mám odmalička – stačí mi vylézt na židli (!!!) a srdce bije jako blázen, nohy mi zarůstají do země… Měla bych s tím něco dělat, co? :))

hanulka11

já na to nekoukala, já trpím fobií jen z blbců a primitivů, kterých chodí stále ještě dost/možná že tam jsou také zařazeni????/