lukas.zmizik

S pravdepodobnosti jedna ku dvaceti bilionum vam spadne na hlavu druzice

mate nejaky specialni postup na to, jak se vyhnout srazce s druzici?

Nejlepší odpověď
quentos

chodit po ulicích zásadně vožralej. Opilci maj štěstí, těm se to nestane.

Další odpovědi
ten který je

Urychleně vycestovat do Severní Ameriky,protože tam by družice spadnout neměla.;-)

kapka

Normálně, až uvidím, že na mě letí, prostě jen flegmaticky udělám krok stranou a půjdu dál. 😁
P.S. Otázka i odpovědi mě hned po ránu dobře pobavily. 🙂

led

Štart evakuačnej rakety na Mesiac je plánovaný na 23:00SEČ zo Severného pólu. Alebo je to Južný pól? Tá moja pamäť…
Urýchlite nástup, dvere sa zatvárajú…