flask

S novým usnesením vlády ohledně Covid-19 s platnost od 22 .10. 2020 jsou uzavřené fastfoody v nákupních centrech?

Dnešní zasedání vlády

Odpovědi
Pepa25

Ano. Podle unsesení vlády ČR č.1079 ze dne 21.října 2020 bod I. 3. se zakazuje „prodej v místě provozovny stravovacích služeb umístěné v rámci nákupních center s prodejní plochou přesahující 5 000 m2“.
Pro ostatní restaurace nadále platí možnost výdejního okénka.

zjentek: Shellka není nákupní centrum s plochou nad 5 tis. metrů čtvrerečních