tess.tess

s mojí ne/kamarádkou pohádaly a nesnáší mě stejně tak i její mamka. Cítím moc viny a nevím jak se usmířit. Nemáte radu?

Problémi s mou bývalou kamarádkou

Nejlepší odpověď
Mravenec

Nevím jak vaše generace, ale u mě bylo normální přijít, podat si ruce, omluvit se a jedem dál. Kor když to jsou hádky mezi haranty. 😁😁😁

Další odpovědi
Filip84

když s ne/kamarádkou pohádaly a se nesnášet stejně tak i s její matka ne být žádná rada když pohádání stačí na to aby se ne snášet – ty tvá ne kamarádka i její matka

když je to ne/kamarádka nesnášet dobrý výsledek kdyby to být kamarádka nesnášet špatný výsledek

elkon

To je zase Troll, který ani pořádnou větu nedá dohromady.

Filip84

Mravenec: ty ne vidět že to být yntegrovaná uživatelka že potřebuje yntegraci – máš jí tu yntegraci poskytnout ?-*&#! 😂😂😂

Mravenec

Poslední dobou je tady těch nějak moc. 😀

Filip84

Mravenec: Být na vině Dunning-Krugerův effekt: ne OK si myslet, že být OK, to být příběh celý !?! 🤷‍♀️😅😅😅