annas

S kým je spojen hit Love Me Do?

5. 10. 1962 jej vydala na desce jedna hudební skupina. Jsou její skladby stále aktuální?
Źánr?

Nejlepší odpověď
panenka

byla to skupina Beatles

Další odpovědi
1popelka1

Kdo jiný než Beatles 🙂
Že by rokenrol, pop?
Myslím si, že jejich skladby budou aktuální pořád. Když hrají v okolí The Backwards – Beatles Revival ze Slovenska, nikdy si je nenechám ujít…

vagra

Jen doplním-
Byl to jejich první singl a hned se dostal do první dvacítky nejprodávanějších desek na světovém trhu.Začínali jako rokenrolová kapela.
Skladby Beatles patří a /podle mého soudu/ještě dlouho budou patřit mezi evergreeny