hanulka11

S kterým zásilkovým zahradnictvím máte nejlepší zkušenosti?

Odpovídá kvalita dodaného zboží jejich nabídce?
Co si nejčastěji objednáváte?
Také jste už zboží vraceli,či reklamovali?
Děkuji za vaše zkušenosti.

Nejlepší odpověď
anonym

Již mnoho let jsme byli klienty STARKL a naše objednávky byly růzzé květiny,semena zeleniny a nikdy se nestalo,že by z dodaného nic nevzešlo.

Další odpovědi
venkovan

Když zásilkové, tak jedině české – respektive rostliny pěstované v Čechách (zejména z důvodů rozdílných klimat mezi přímořím a vnitrokontinentem), ale není nad osobní výběr u pořádného zahradníka.

GM

Velmi dobré zkušenosti mám se Starklem – cibuloviny, trvalky, balkonovky – kvalita a přijatelná cena. Objednávám od nich minimálně 20 let. Pouze lx -předloni mi objednané muškáty došly sežloutlé a zasažené plísní, jako by byly minimálně týden na cestě, byly na vyhození.Hned jsem firmě Starkl poslala mail, kde jsem toto sdělila a světe div se, druhý den jsem obdržela zdarma novou zásilku bezchybných muškátů s omluvou. Zírala jsem, v mém dlouhém životě se mi ještě něco takového nestalo.

ReHu

Loni jserm kupovala od zahradnictví Petro – spokojenost.